Świeże Warzywa - Ceny Hurtowe

Każdy przedsiębiorca działający w branży szeroko pojętej gastronomii dba o to, aby serwowane przez jego kuchnię potrawy cechowała wysoka jakość oraz doskonały smak. Tylko takie podejście gwarantuje sukces na tym niełatwym przecież rynku. Dlatego też fraza kupie warzywa, kupie cebule czy kupie ziemniaki jest często wyszukiwana przez właścicieli oraz managerów restauracji, hoteli czy niewielkich barów.

Bez wątpienia świeże warzywa, owoce i zioła stanowią doskonałą bazę do przygotowania smacznych oraz zdrowych posiłków wypełnionych cennymi składnikami odżywczymi, oraz witaminami i minerałami. Dlatego w naszej codziennej pracy skupiamy się na tym, aby oferować najwyższej jakości półprodukty roślinne dla gastronomii. Fakt, że jesteśmy także producentem części oferowanych produktów, pozwala nam proponować ceny hurtowe warzyw, jak i ceny hurtowe owoców.

Nasza hurtownia ziemniaków sprzedaje warzywa zarówno w całości, jak i poddane częściowej obróbce, czyli obrane oraz szatkowane. Hurtownia jabłek zaś posiada w swojej ofercie nie tylko rodzime owoce, ale także te pochodzące ze sprawdzonych upraw znajdujących się poza granicami naszego kraju.

350

kg warzyw i owoców sprzedawanych tygodniowo

ZAWSZE powracający Klienci!

Zamów już dziś!

Zapewniamy codzienne dostawy świeżych produktów. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Prosta droga składania zamówień

call1

Zadzwoń do nas

order2

Poznaj szczegóły

veg3

Złóż zamówienie

del4

Odbierz produkty