Przetwórstwo Warzyw i Owoców

MultiVeg to przetwórnia owoców oraz przetwórnia warzyw, która każdego dnia dostarcza najwyższej jakości półprodukty wprost do restauracji, firm oferujących catering, hoteli, stołówek i innych punktów gastronomicznych. Nasze przetwórstwo owocowo warzywne powstało w odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów w zakresie codziennych dostaw świeżych, obranych oraz szatkowanych półproduktów dla gastronomii. Nasza przetwórnia owoców i warzyw w znacznej mierze korzysta z upraw własnych, tak więc jesteśmy w stanie kontrolować jakość oferowanych produktów w zasadzie od sadzenia poprzez pielęgnacje aż po zbiór i wysyłkę do klientów. Przetwórstwo owoców i warzyw w wykonaniu MultiVeg daje gwarancję smaku i zadowolenia klientów. Dzięki naszym produktom przygotowywane przez nich potrawy są zawsze smaczne oraz zdrowe.

Przetwórstwo owoców zapewnia doskonałej jakości owoce krajowe, wśród których znajdziemy między innymi świeże truskawki, jabłka, winogrona, śliwki czy maliny. Ponadto oferuje także owoce pochodzące z upraw zagranicznych takie jak ananasy, awokado, cytryny, granaty, kiwi, mandarynki, mango czy melony. Nie wszystkie przetwórnie owoców mogą się poszczycić tak bogatym wyborem. Przetwórstwo warzyw zaś oferuje zarówno warzywa świeże w całości, jak i obrane oraz szatkowane. W ofercie znajdziemy między innymi ziemniaki, buraki, marchew, cebulę, por czy seler.

Jednakże przetwórstwo warzyw i owoców to nie wszystko, ponieważ nasza propozycja obejmuje także zioła, mikro zioła oraz kiełki. Wszystko po to, aby zapewnić klientom pełen wybór niezbędnych w gastronomii produktów wysokiej jakości w jednym miejscu. Przetwórstwo warzywne MultiVeg zaprasza do współpracy.

350

kg warzyw i owoców sprzedawanych tygodniowo

ZAWSZE powracający Klienci!

Zamów już dziś!

Zapewniamy codzienne dostawy świeżych produktów. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Prosta droga składania zamówień

call1

Zadzwoń do nas

order2

Poznaj szczegóły

veg3

Złóż zamówienie

del4

Odbierz produkty