Zdrowie, świeżość i wygoda

Jesteśmy firmą rodzinną

zajmujemy się obieraniem oraz szatkowaniem warzyw czyli przygotowywaniem półproduktów dla gastronomii. Część oferowanych przez nas produktów pochodzi z własnej uprawy dlatego dajemy pełną gwarancję jakości i smaku a co za tym idzie gwarancję zadowolenia klienta. Misją naszej firmy jest dostarczenie najwyższej jakości produktów za bardzo dobrą cenę.

W swojej pracy wykorzystujemy w dużej mierze produkty pochodzące z naszych upraw lub ze sprawdzonych upraw współpracujących z nami producentów z kraju i zagranicy.

Jako producent warzyw przykładamy dużą wagę do całego procesu wzrostu, uprawy, oraz odpowiedniego przetwórstwa zarówno w naszej firmie, jak i w firmach, z którymi współpracujemy. Nie ma tutaj miejsca na szkodliwe środki stosowane w czasie uprawy czy transportu, które mogłyby w znaczący sposób wpłynąć na zawartość substancji odżywczych i witamin w naszych owocach oraz warzywach i tym samym obniżyć ich jakość. Zdajemy sobie sprawę, że tylko najwyższej jakości, świeże i smaczne półprodukty tworzą pyszne potrawy. Dlatego nasza hurtownia warzyw i owoców oferuje tylko takie produkty. Współpracując z nami, jednocześnie oszczędzasz czas i zapewniasz sobie spokój o jakość, jaką zapewniasz swoim klientom.